Skip to content

Fonde Holding
Kinnisvaraarendus

Fonde põhiväärtusteks on usaldus ja kvaliteet. Oleme kinnisvara arendanud juba 18 aastat ning selle aja jooksul viinud läbi mitmeid edukaid projekte.

Näiteks võib Fonde Holdingu portfellist leida Aia tn 4 / Vana-Viru 13 aadressil asuva modernse äripindadega korterelamu. Euroopa juhtiva arhitektuuriajakirja A10 poolt tunnustatud põnev maja on mõeldud tegusatele inimestele, kes otsivad Tallinna vanalinnas luksuslikku, samas privaatset ja modernset elukeskkonda.

Lisaks võib leida meie portfellist pilkupüüdva disainiga, suurepärase asukohaga ning A-energiaklassiga Tuleviku tee 12 stock-office Peetris! Tegu on multifunktsionaalse hoonega, mis hõlmab endas nii esindust, kontorit kui ladu.

Samuti oleme arendanud Kalmari tee 12 tootmishoone Lagedil, Rae vallas. Tegemist on 6300-ruutmeetrilise tootmishoonega, mille rentnikuks on üle kümne aasta olnud metallitööstusettevõte Hy-Tech Comp OÜ, mis alates 2020. aastast kuulub Rootsi tööstuskontserni Inission AB.

Loominguline sisekujundus

Fonde arenduste sisekujundus valmib alati koostöös oma ala parimate sisearhitektidega.

Uuenduslik arhitektuur

Koostöös partneritega valmivad parktilised ja originaalsed hooned, milles kasutatakse värskeimaid tehnoloogiaid, et tagada ehitiste jätkusuutlikus.

Valitud objektid

Aia tn 4 / Vana-Viru 13

Unikaalse arhitektuuriga elegantne äripindadega kortermaja 21 luksusliku pinnaga otse Tallinna südames.

www.vana-viru.com

Tuleviku tee 12

Pilkupüüdva disainiga, suurepärase asukohaga ning A-energiaklassiga Tuleviku tee 12 stock-office Peetris!

www.tuleviku12.ee

Kiili Kodukvartal

Kiili Kodukvartal on suurejooneline ja inspireeriv elamukinnisvara uusarendus 13 min autusõidu kaugusel Tallinnast. Arenduse kogumaht on 12 500 ruutmeetrit.

www.kiilikodukvartal.ee

Kalmari tee 12

Kalmari tee 12 on 6300-ruutmeetriline tootmishoone, mille rentnikuks on üle kümne aasta olnud metallitööstusettevõte Hy-Tech Comp OÜ. Tootmishoonete arendamisel peame oluliseks kaasaegsemaid insenerilahendusi ning tehnosüsteeme.

Hubased kodud

Kodud, kus kohv maitseb paremini kui kohvikus ning uni on magusam kui pärast pikka tööpäeva. Meie loodud kodud on kõikide mugavustega, kus kasutame ainult värskeimaid lahendusi.

Otsin kodu chevron_right

Unikaalsed bürood

Büroopinnad, kus tunned ennast sama hästi kui kodus diivanil. Kõikide mugavustega unikaalsed kontorid, kus töö sujub paremini kui kunagi varem ning uued võimalused avanevad.

Otsin kontorit chevron_right

Tootmishooned

Tootmishoonete arendamisel peame oluliseks head inseneritööd ja energiasäästlikkust. Meie eesmärk on luua vastupidavad ning efektiivseid hooneid, mis vastavad uusimatele ehitusstandarditele.

Otsin tootmispinda chevron_right